Dodano 11 miesięcy temu

Hornet – w punkt uniwersalności

(3 opinie)

Są tacy, którzy twierdzą, że jak coś jest do wszystkiego, to jest do niczego. To znaczy, że nie poznali nowej Hondy Hornet. Jak przystało na Hondę mamy tu innowacyjność i solidną jakość, zwieńczone fantastycznym prowadzeniem i frajdą z jazdy.

CB750 Hornet łączy się w sobie sportową wydajność z wygodą jazdy w różnych warunkach użytkowych, stanowiąc idealne rozwiązanie dla motocyklistów o różnorodnych potrzebach.

Honda Smartphone Voice Control system now available on iOS smartphones – CB750 Hornet

Agresywny Design i wydajność

Nowa Honda Hornet przyciąga uwagę już na pierwszy rzut oka swoim nowoczesnym, agresywnym designem odzwierciedlającym temperament „Szerszenia”. Z przednimi liniami, futurystycznymi reflektorami i funkcjonalnymi kształtami, Hornet prezentuje się jak gotowy do ataku. To jednak nie tylko kwestia wyglądu – w ramie znajduje się niezwykły silnik, który oferuje imponującą dynamikę na średnich i wyższych obrotach przy zachowaniu komfortu motocykla uniwersalnego. 755 cm3 generuje moc 91,8KM i moment 75 Nm przy 7000 obr/min, z czego znaczna większość dużo wcześniej 😉

Zwrotność i Wygoda

Nowa Honda Hornet to nie tylko maszyna dla entuzjastów sportowej jazdy. Lekka konstrukcja i geometria podwozia zapewnia zwinność, co idealnie sprawdza się w gęstym ruchu miejskim. Zarówno na długich prostych, jak i w szybkich zakrętach czuje się jak szersz…, jak ryba w wodzie 😉. Dzięki naturalnej pozycji za kierownicą Hornet staje się wspaniałym towarzyszem również podczas dłuższych tras i różnych „nastrojów” do jazdy.

Nowoczesne technologie

Nowa Honda Hornet wprowadza wiele rozwiązań technologicznych, których większość użytkowników nie będzie rozumieć, ale które zapewniają bardzo wysoki poziom bezpieczeństwa i komfortu. Systemy kontroli trakcji i ABS będą wspierać w każdych warunkach, pod warunkiem, że ich nie wyłączymy. Dodatkowe, zaawansowane systemy oprogramowania, Bluetooth umożliwiają podłączenie do urządzeń mobilnych, co ułatwia nawigację oraz dostęp do informacji w trakcie jazdy.

Zrównoważona wydajność Paliwowa

Nowa Honda Hornet zaskakuje oszczędnością. Imponująca dynamika jak na tego typu motocykl nie jest okupiona dużym zużyciem paliwa.

Wyposażenie dodatkowe i pakiety

Prezentowany przez nas egzemplarz był wyposażony w pakiet turystyczny, który – jak przystało na Hondę – w bardzo estetyczny sposób zwiększa przestrzeń bagażową i pozwala jednej osobie poczuć smak turystyki bez obciążania kręgosłupa dużym plecakiem.

Podsumowanie

Nowa Honda Hornet to połączenie sportowego zacięcia z miejską praktycznością. Jej konstrukcja, mocny silnik, zaawansowane technologie i wszechstronna wygoda, pełni funkcję motocykla atrakcyjnego dla wielu grup motocyklistów. Bez względu na to, czy wolisz dynamiczną jazdę po krętych drogach, czy poruszanie się po mieście, nowa Honda Hornet jest pojazdem, który warto rozważyć do codziennej eksploatacji.


Podziel się z innymi

Dodaj komentarz