HOT!
Dodano 5 miesięcy temu

Indian „FTR Loeb” może być Twój

(Brak opinii)

Tak, dobrze się domyślasz, Sébastien Loeb – wielkokrotny Mistrz Świata w rajdach samochodowych ma coś wspólnego z motocyklami Indian – a konkretnie z modelem FTR.

Loeb jest jego miłośnikiem i z tego powodu powstał specjalny projekt, a w zasadzie 2 sztuki – jeden dla Mistrza, a drugi dla… no właśnie… może dla Ciebie 😉.

Jeden z tych specjalnych FTR-ów jest dla zwycięzcy losowania. Zgłoszenia można rejestrować za jazdę testową Indianem FTR zamykają się 15 maja. Zwycięzca otrzyma swój „FTR Loeb” podczas wycieczki VIP do Wheels & Waves Świętując jego dziewięć Mistrzostw Świata w rajdach i jego pasję do motocykli.

Firma Indian Motorcycle ogłosiła w lutym kampanię jazd testowych, w ramach której jeden szczęśliwy zwycięzca otrzyma jedną z zaledwie dwóch z tych naprawdę wyjątkowych i unikalnych niestandardowych maszyn Indian FTR. Zgłoszenia do losowania nagród są otwarte do 15 maja, a motocykliści z uczestniczących krajów mogą zakwalifikować się do tej jedynej w życiu szansy, rejestrując się online, wybierając dealera Indian Motorcycle i odwiedzając go, aby odbyć jazdę próbną dowolnym modelem marki Indian FTR.

Szczęśliwy motocyklista zostanie wylosowany pod koniec maja i będzie gotowy na wycieczkę VIP do Wheels & Waves w czerwcu, gdzie spotka zespół Tank Machine i otrzyma swojego „FTR Loeb”.

Link do zgłoszenia: https://www.indianpoland.com/ftr-loeb-form/Podziel się z innymi

Dodaj komentarz