HOT!
Dodano 2 lata temu

Honda Polska sprzdała 30 000 nowych motocykli i skuterów

(Brak opinii)

Sprzedaż nowych motocykli i skuterów przez Hondę Polska 8 kwietnia przekroczyła liczbę 30 000 sztuk. Zakupu przełomowego egzemplarza dokonał klient dealerstwa Honda Pomirski, zlokalizowanego w Gdańsku. Na szczęśliwego użytkownika modelu CB650R czeka nagroda w formie vouchera na zakup akcesoriów o wartości 2 500 zł.

30 000 nowych motocykli i skuterów marki Honda sprzedanych przez Hondę Polska

W 2021 roku nowe jednoślady Hondy znalazły w Polsce aż 3655 nabywców, co dało marce pozycję lidera rynku, natomiast od początku tego roku do dnia dzisiejszego już ponad 1 300 klientów dokonało zakupu maszyn spod znaku wielkiego skrzydła.

Zarówno motocykle jak i skutery Hondy mają ugruntowaną pozycję na polskim rynku ze względu na niezawodność, zaawansowanie techniczne, sportowe korzenie, a także bardzo korzystną relację jakości do ceny produktu. Honda oferuje szeroką gamę jednośladów  – od niezwykle ostatnio popularnych „125-tek” po wykorzystywane w wyścigach motocykle sportowe czy też duże maszyny przeznaczone do turystyki, wyposażone w mocne jednostki napędowe oraz szereg rozwiązań ułatwiających i umilających podróżowanie.

W sezonie 2022 Honda zaoferuje aż 22 nowości, w tym zupełnie nowe modele, te które poddane zostały modyfikacjom technicznym oraz nowe wersje kolorystyczne znanych już i cenionych przez klientów jednośladów marki. Najważniejsze debiuty początku sezonu to przeznaczony na asfalt motocykl turystyczny – NT1100 oraz duży skuter w stylu Adventure – Honda ADV350, a w kolejnych miesiącach do oferty dołączy DAX – kojarzony z jamnikiem, stylowy, mały motocykl, który po 41 latach wraca do lineupu firmy. W salonach Hondy wkrótce pojawi się też CBR1000RR-R Fireblade SP 30th Anniversary – limitowana wersja przygotowana na 30–lecie modelu Fireblade.

Honda zaprasza do autoryzowanych dealerów motocyklowych, gdzie na klientów czeka szeroka gama maszyn przygotowana do jazd testowych.Podziel się z innymi

Dodaj komentarz