Dodano 9 lat temu

Finał wyprawy Discover More

(Brak opinii)

Motocykl, który przebył wiele z najciekawszych tras w całej Europie, na Bliskim Wschodzie i w Afryce Północnej, przyjedzie do Austrii po niesamowitej wyprawie odkrywczej trwającej nieprzerwanie od czterech miesięcy, przez państwa takie jak Egipt, Jordan, Rumunia, Włochy, Hiszpania, Francja, Wielka Brytania i Szwecja. Wyprawa nie ominęła także Polski.

Odwiedzając je, motocykl spełnił marzenia ponad 50 motocyklistów, którzy mieli wyjątkową okazję przejechać się motocyklem Harley-Davidson Street Glide jednymi z najlepszych tras na świecie. Kierowcy doświadczyli tętniącego życia kulturowego, oszałamiających widoków i legendarnych dźwięków motocykla Harley na trasie – podróży pełnej pasji, wyrazu i odkryć. Motocykliści zostali wybrani na wiele sposobów. Są to fani mediów społecznych, celebryci, dziennikarze i znane osobistości świata motocykli.

 

 

Każdy kraj stworzył swoją wymarzoną przejażdżkę, zabierając motocyklistów w podróż promującą najlepsze trasy i widoki kraju.

Wśród atrakcji były słynne kręte drogi Grosslockner w Austrii, zwiedzanie wzbudzających szacunek piramid w Egipcie, podróż przez oszałamiającą Przełęcz Gutai i trasę Transalpina w Rumunii, a także objazd znanego na całym świecie TT Circuit na Wyspie Man w Wielkiej Brytanii.

Pierwszym kierowcą zabierającym Discover More w drogę był były mistrz kuchni Króla Jordanu Abdullaha II, a teraz właściciel salonu Harley-Davidson, Claude Abry. Poprowadził on niesamowitą wyprawę otwierającą przez Jordan, prowadzącą przez niezwykłe pejzaże doliny Jordanu, najgłębszą depresję na ziemi, Morze Czarne, szlaki pustynie Wadi Rum i oszałamiające widoki Różowego Miasta, Petry.

 

Wśród kierowców był także były zwycięzca mistrzostw Anglii i mistrzostw świata w rugby Mike Tindall, który dokumentował swoją pasję jazdy na motocyklu pokonując trasę przez walijskie góry Snowdonia. Na wyprawie był także najsłynniejszy szef kuchni Carsten Olsen z Kopenhagii, znany szerzej jako 'The Bald Chef’ (Łysy Mistrz Kuchni) oraz Akseli Herlevi z Helsinek, prowadzący motocykl przez Skandynawię, dzieląc się inspiracjami wyprawy, które w dużej mierze nadały smak kuchni ich słynnych restauracji. Ponad 30 różnych dziennikarzy magazynów life-style i motoryzacyjnych zabrało Street Glide na ich osobiste przejażdżki w ramach czteromiesięcznej wyprawy Harley-Davidson.

 

Pełną prezentację opowieści kierowców można znaleźć na stronie www.h-d.com/discovermore. Wyprawa Harley-Davidson, która jest dokumentowana od początku do końca w mediach społecznościowych i seria krótkich filmików, zostaną pokazane na European Bike Week na specjalnie na tę okazję stworzonym stoisku wystawowym. Będzie to okazja dla fanów do obejrzenia tych niesamowitych przygód, widoków i emocji ukazujących tę wspaniałą podróż.

 

Motocykl oraz prezentacje będą w drodze do końca 2014 roku, jadąc na różnego rodzaju europejskie wystawy motocyklowe, włącznie z przystankiem w Mediolanie na największej na świecie Wystawie Motocyklowej EICMA między 6 a 9 listopada 2014 roku.

 

Matthew Knott, kierownik ds. komunikacji Harley-Davidson EMEA tak skomentował to wydarzenie: „Dicover More jest typowym przykładem tego, o co chodzi w podróżowaniu motocyklem Harley. Jest to niesamowita podróż obejmująca trzy kontynenty, w której tyle znakomitych osobowości pojechało motocyklem w osobistą podróż trwającą łącznie ponad cztery miesiące. Nie możemy się doczekać pokazania fanom na European Bike Week wspaniałych atrakcji tej wyprawy oraz zapraszamy do następnej przygody Discover More 2015!Podziel się z innymi

Dodaj komentarz