Dodano 3 lata temu

CMX1100 REBEL – MODEL 2021

(1 opinia)

CMX500 Rebel, będący owocem unikalnego podejścia Hondy do motocykli klasy custom, będzie miał teraz większego, bardziej rzucającego się w oczy brata. Rebel CMX1100, korzystający z tej samej formuły klasycznego “bobbera”, pozbawionego zbędnych dodatków, jednak przyciągającego wzrok współczesnym szlifem, oferuje relaks i ekscytację w potężnych dawkach. Wysoki pułap osiągów dostępny jest na wyciągnięcie ręki, o co dba dwucylindrowy silnik 1084 cm3. Charakter maszyny podkreślają dynamiczne linie nadwozia i wiele obiecujące brzmienie wydechu. Kontrola momentu obrotowego HSTC, kontrola unoszenia przedniego koła, tempomat i 3 domyślne tryby jazdy, zarządzane przez system elektronicznie sterowanej przepustnicy TBW, tworzą kompleksowy pakiet elektroniki, wspomagającej kierowcę. Wysokiej jakości podwozie stworzono, korzystając z przedniego widelca typu cartridge z goleniami o średnicy 43 mm, tylnych amortyzatorów z zasobnikami oleju (piggyback) oraz czterotłoczkowych, montowanych promieniowo zacisków przedniego hamulca. Całe oświetlenie wykonano w technice LED, a jako zestawu wskaźników użyto tak zwanego negatywnego wyświetlacza LCD. W opcji dostępna będzie dwusprzęgłowa skrzynia biegów DCT.

2021 HONDA CMX1100 REBEL

CMX500 Rebel z dwucylindrowym silnikiem o pojemności 500 cm3, może prowadzić kierowca z prawem jazdy kategorii A2. Debiutując w 2017 roku, połączył on tradycję z przełomowymi pomysłami adresowanymi do młodszych kierowców, dla których motocykl to nie tylko środek transportu, ale także manifestacja stylu życia, sposobu myślenia i indywidualizmu.

Rebel, to miks ponadczasowego wyglądu „bobbera” z wybiegającym w przyszłość, unikalnym, nowoczesnym stylem, co przyniosło mu natychmiastową popularność już w pierwszym roku sprzedaży. W dodatku nie okazał się hitem jednego sezonu, gdyż w 2019 roku Rebel był trzecim najlepiej sprzedającym się customem w Europie. Łatwy w opanowaniu i eksploatacji, idący własną drogą Rebel odniósł sukces w swojej standardowej wersji. A przy tym, jako wdzięczny obiekt do personalizacji, był świetnie przygotowany na to, co wyobraźnia podpowiadała właścicielom.

W 2021 roku, śladem oryginalnego Rebela podąża nowy motocykl – Rebel CMX1100. Przy wyższych osiągach, z odważniejszą stylistyką i z zestawem najbardziej zaawansowanych technologii Hondy, zachował on istotę tego, co uczyniło jego mniejszego brata tak wyjątkowym. Maszyna ta zapowiada jednocześnie coś więcej niż kolejny krok naprzód – być może skok do innego segmentu. To propozycja dla szerokiej rzeszy motocyklistów szukających czegoś, co jeszcze bardziej odróżnia się od głównego nurtu.Podziel się z innymi

Dodaj komentarz