Opis

Klub Warsaw Chapter Poland (WChP) istnieje od sierpnia 2001 roku. Chapter został założony przez grupę pasjonatów jazdy motocyklowej przy ówcześnie nowo powstałym  w Warszawie Dealerze motocykli Harley-Davidson firmie LIBERATOR Sp. z o.o..

W spotkaniu założycielskim uczestniczyło niewiele ponad 20 osób, poprzednio członków jeszcze nieformalnego Chapteru Green Village Poland, czyli słynnej “Zielonki”, jednak przez lata dołączali do nas kolejni członkowie, aż staliśmy się największym oficjalnym Chapterem Harley Davidson w Polsce.

Podstawowym celem istnienia Klubu jest dzielenie zainteresowań jazdą motocyklem Harley Davidson z innymi pasjonatami tej marki zgodnie z zasadami prawnymi i honorowymi jakie obowiązują Chaptery Harley Owners Group (H.O.G.®) na całym świecie.

Wspólne wyjazdy, wyprawy, zloty, spędzanie czasu, pokonywanie kilometrów, to najlepszy sposób na budowanie wspaniałej atmosfery i szczerych długoletnich przyjaźni.  Jesteśmy Klubem otwartym dla nowych członków i nie trzeba mieszkać w Warszawie, by się do nas przyłączyć.

Wśród naszych członków są osoby mieszkające na terenie całej Polski i zagranicą.

Wyślij wiadomość

Lokalizacja

Godziny otwarcia

Share on facebook
Share on twitter
Share on whatsapp
Share on vk
Share on linkedin
Share on email