12
cze
2022
12:00 - 20:00
Motocyklista
Dodano 6 miesięcy temu

X Zlot Motocyklowy w Miętusewie na Podhalu

Już 12 czerwca 2022r. w Miętustwie na Podhalu odbędzie się X Zjazd Motocyklowy organizowany przez Grupę Motocyklową Pasja i Wiara oraz parafię pw. NMP Królowej Polski w Miętustwie.

 

W drugą niedzielę czerwca, po 3-letniej przerwie, motocykliści z całej Polski wezmą udział w X Jubileuszowym Zjeździe Motocyklowym. Spotkają się oni na wspólnej Mszy Świętej wraz z tradycyjnym poświęceniem motocykli, a także spędzą popołudnie na pikniku podczas, którego pojawią się liczne atrakcje.

 

Organizatorzy zadbali, by nie zabrakło regionalnych akcentów, przysmaków góralskiej kuchni, a także konkursów z cennymi nagrodami. Imprezę uświetni występ zespołu Kapela N.  

Podczas imprezy uczestnicy będą mogli również wziąć udział w akcji „Pomagamy Natalce”, u której rozpoznano białaczkę limfoblastyczną T-komórkową. Zebrane środki zostaną przeznaczone na kontynuację leczenia nierefundowanym lekiem. Więcej informacji: https://www.siepomaga.pl/natalka-molek

 

Każda edycja Zjazdu Motocyklowego w Miętustwie cieszy się ogromną popularnością. Uczestnikami są motocykliści z całej Polski, którzy pokonują nawet kilkaset kilometrów, by wziąć udział w wydarzeniu. To dobra okazja, by spędzić na Podhalu kilka dni, delektując się krajobrazami i naturalnym pięknem regionu. W imieniu organizatorów serdecznie zapraszamy 12 czerwca do Miętustwa!

 

Więcej informacji znajdziecie tutaj:

Facebook: www.facebook.com/pasjaiwiara

Wydarzenie: https://www.facebook.com/events/744257663247965/?ref=newsfeed

Motocyklista zaprasza 😉 i mówimy „do zobaczenia”

Dodatkowe dane

Cena biletu:
0

Organizatorzy