Wyróżnione
Dodano 5 miesięcy temu

Yamahy R7 na tor – Time Attack w Poznaniu

(1 opinia)

Jeździsz na motocyklu marki Yamaha i marzysz o wyjeździe na tor wyścigowy? Lepszej okazji nie będzie! Już 15 września spotkamy się na Time Attack na torze w Poznaniu! Szczególne zniżki dla właścicieli modelu R7. Zapraszamy!

Setki osób pokochało Time Attack. Bez względu na poziom zaawansowania i typ motocykla spotykaliśmy się na torach wyścigowych, żeby poczuć zew rywalizacji i doskonalić technikę jazdy. W tym roku testujemy dla Was nowy format. Jeździmy po torze w Poznaniu w trakcie Speed Day. Współpraca z tak doświadczonym organizatorem to gwarancja profesjonalnej obsługi i bezpieczeństwa.

Dla kogo?

Speed Day jest dla każdego. Bez względu na motocykl i poziom umiejętności. Uczestnicy podzieleni są na grupy, a osoby początkujące znajdują się pod opieką wykwalifikowanej grupy instruktorów. Dodatkowo właściciele motocykli marki Yamaha mogą dołączyć do boksów Time Attack. Spotkacie tam znane postaci motocyklowego świata, z którymi będziecie mieli okazję zaliczyć kilka wspólnych kółek, a pomiędzy sesjami treningowymi zbierzecie cenne porady.

Masz Yamahę R7, to jeszcze lepiej!

Właściciele Yamahy R7 mogą skorzystać z wyjątkowej promocji. Przy zakupie motocykla wraz z jego dokumentami otrzymaliście voucher, dzięki któremu otrzymacie zniżkę w wysokości 300 złotych na udział w Time Attack. Jeśli nie macie swojego vouchera, to żaden problem. Wystarczy, że napiszecie na adres redakcja@swiatmotocykli.pl i wyślecie VIN swojej maszyny. W odpowiedzi otrzymacie kod, który wpiszecie w trakcie rejestracji na www.speed-day.pl.

Spotkajmy się na Time Attack!

Już dzisiaj zarejestruj się na Speed Day w dniu 15.09! Jeśli przyjedziecie na motocyklu marki Yamaha, w uwagach dopiszcie: Time Attack. Dzięki temu przygotujemy dla Was miejsce w boksach! Do zobaczenia! 

Dodaj komentarz