Dodano 4 lata temu

Yamaha prezentuje motocykl NIKEN przed milionami fanów Tour de France

(1 opinia)

Niezwykły trójkołowiec oficjalnym pojazdem obsługi najbardziej prestiżowych wyścigów kolarskich na świecie

Trzyletnia współpraca Yamahy z ASO (Amaury Sport Organisation — w przypadku Tour de France i La Vuelta) oraz RCS (w przypadku Giro d’Italia), obejmująca te największe wyścigi cyklu Grand Tour w Europie oraz wiele innych lokalnych zawodów kolarskich, to dowód na zaangażowanie, z jakim firma podchodzi do sportu i rywalizacji. Te wydarzenia to także doskonała okazja, aby zademonstrować, jak wszechstronny i sprawny w każdych warunkach pogodowych i terenowych jest rewolucyjny NIKEN.

Kluczowa rola modelu NIKEN podczas Tour de France 2019

NIKEN, który dowiódł swojej użyteczności w roli oficjalnego pojazdu obsługi już podczas ostatniego wyścigu Giro d’Italia, teraz będzie podziwiany przez miliony fanów i widzów telewizyjnych podczas 21 etapów Tour de France o łącznej długości 3460 km.

Od udzielania pomocy medycznej, przez dostarczanie zawodnikom napojów i odżywek, po wymianę kół w razie ich uszkodzenia — team kierowców NIKEN-ów będzie pełnił niezwykle istotną rolę w tym prestiżowym wydarzeniu sportowym.

Przekraczanie granic

Tak jak kolarstwo stale rozwija się i przesuwa granice sportowej rywalizacji, również Yamaha bezustannie wprowadza innowacje i stara się przenieść wrażenia z jazdy motocyklem w nowy wymiar. NIKEN, wyposażony w trójkołowe podwozie, to unikalna, rewolucyjna maszyna. Zapewnia najwyższy komfort na długich dystansach oraz wyjątkową pewność podczas pokonywania zakrętów i hamowania na krętych drogach. Dzięki tym cechom doskonale sprawdzi się jako oficjalny pojazd obsługi podczas Tour de France, stawiając czoła wyzwaniom związanym z ukształtowaniem trasy i zmiennymi warunkami pogodowymi.

106. edycja legendarnego Tour de France, która ruszyła 6 lipca w Brukseli, kończy się 28 lipca w Paryżu. Śledząc media społecznościowe Yamahy, fani wyścigów mają dostęp do aktualnych informacji z każdego etapu.

Współpraca Yamahy z ASO i RCS obejmuje wszystkie wydarzenia Grand Tour w ciągu najbliższych trzech lat. Motocykle NIKEN można będzie podziwiać również podczas nadchodzącego wyścigu La Vuelta, trwającego od 24 sierpnia do 15 września, a także podczas wielu innych ważnych wydarzeń kolarskich w Belgii, Francji, Włoszech i Hiszpanii.Podziel się z innymi

Dodaj komentarz