HOT!
Dodano 3 lata temu

Yamaha liderem z najmocniejszą gamą pojazdów ROV

(1 opinia)

Prawdziwa przygoda zaczyna się tutaj  

Od dnia założenia Yamahy w 1955 roku jej misją stało się tworzenie najbardziej dynamicznej gamy pojazdów silnikowych zdolnych wzbudzać emocje, inspirować i ekscytować. Na każdym polu działalności Yamahy — na lądzie, w wodzie i na śniegu — słynna marka spod znaku trzech kamertonów wprowadza innowacyjne wzornictwo, najwyższą jakość i najlepsze osiągi w klasie.

Gama rekreacyjnych pojazdów terenowych ROV (Recreational Off-highway Vehicles) Yamahy na rok 2020 obejmuje modele 2-, 3- i 4-osobowe przeznaczone dla klientów zainteresowanych wypoczynkiem, sportem i pracą. Odzwierciedla ona pragnienie firmy, by prawdziwa przygoda stała się dostępna dla jeszcze większej liczby osób.

Wolverine X2 R-Spec ALU jest przeznaczony dla nowych i doświadczonych kierowców poszukujących mocnego, a przy tym zwinnego pojazdu, który poradzi sobie w najtrudniejszym terenie. Zaprojektowany z myślą o komfortowym przewożeniu 4 dorosłych osób model Wolverine X4 jest idealnym pojazdem na wyprawy w gronie znajomych. Z kolei solidny Viking EPS, wyposażony w trzy przednie fotele i duży bagażnik, jest zawsze gotowy do pracy.

Nie zapominajmy też o bezkompromisowym YXZ1000R! Ten ROV z 5-biegową, sekwencyjną skrzynią biegów jest przeznaczony dla spragnionych emocji użytkowników, którzy potrzebują codziennej dawki adrenaliny, i profesjonalnych zawodników poszukujących pojazdu o najwyższej w klasie konfiguracji.

Dzięki łopatkom do zmiany biegów i automatycznemu sprzęgłu, które zapewnia płynną zmianę przełożeń, niesamowity YXZ1000R SS stanowi pozycję obowiązkową dla kierowców ze sportowym zacięciem, którzy chcą zachować pełną kontrolę nad pojazdem. Ekskluzywne, lakierowane nadwozie i atrakcyjne grafiki nie pozostawiają wątpliwości — wyjątkowa Yamaha YXZ1000R SS SE to ROV najwyższej klasy.

Rekreacyjne pojazdy ROV

Nowy Wolverine X2 R-Spec ALU — ruszaj po przygodę.

Nowy Wolverine X2 R-Spec ALU, oferujący kierowcy duże możliwości terenowe i wygodę, należy do najlepiej wyposażonych, 2-osobowych rekreacyjnych pojazdów ROV. Ten kompaktowy i zwinny, 2-osobowy model jest napędzany ekonomicznym, 8-zaworowym, dwucylindrowym silnikiem DOHC o dużym skoku tłoka i pojemności 847 cm3.

Zawieszenie o dużym skoku, amortyzatory SE z dodatkowymi zbiornikami i 26-calowe opony o wysokiej przyczepności zapewniają płynną jazdę w trudnym terenie, a pełnowymiarowe fotele z przeszywanymi pokrowcami zapewniają wysoki poziom komfortu i poczucie bezpieczeństwa.

Najlepszy na rynku system On-Command® Yamaha pozwala kierowcom szybko przełączać się między trybami 2WD, 4WD i 4WD z blokadą mechanizmu różnicowego w zależności od nawierzchni i warunków pogodowych, zaś automatyczna skrzynia biegów CVT Ultramatic® zapewnia bardzo płynne przyspieszenie i gwarantuje, że pojazd Wolverine zawsze porusza się z optymalnym przełożeniem.

Istotną zaletą Wolverine X2 R-Spec ALU jest doceniony przez użytkowników układ hamulcowy. Dzięki zastosowaniu wytrzymałego układu napędowego ze skrzynią CVT ta znakomita konstrukcja zapewnia wrażenie naturalnego hamowania wszystkimi czterema kołami po zdjęciu stopy z pedału gazu, co pozwala na płynne zwalnianie oraz pewne i kontrolowane zjeżdżanie ze wniesień. Stylowe koła z lekkich stopów aluminium są wyposażone w progresywnie działające hamulce tarczowe przednie i tylne, zapewniające skuteczne zatrzymywanie pojazdu.

Użytkownicy, którzy poszukują najlepszych w swojej klasie wrażeń z jazdy, mogą mieć pewność, że ten nowoczesny model rekreacyjny będzie jednym z najcichszych i najbardziej płynnie jeżdżących, dostępnych na rynku pojazdów ROV. Dzięki zastosowaniu silnika z wałkiem wyrównoważającym i gumowych poduszek, a także szerokiej gamy materiałów tłumiących hałas i drgania oraz specjalnych paneli nadwozia, kabina jest na tyle cicha, że zapewnia kierowcy i pasażerowi możliwość cieszenia się każdą minutą jazdy.

Regulowane fotel kierowcy i kierownica umożliwiają każdemu użytkownikowi wybranie najbardziej ergonomicznych ustawień, dostosowanych do jego budowy ciała, a dzięki poduszkom poprawiającym trzymanie boczne, 3-punktowym pasom bezpieczeństwa i panelom podłogi o wysokiej przyczepności ten wytrzymały 2-miejscowy pojazd zapewnia wyjątkowy komfort podróży.

Przestronna platforma bagażowa i dobra zdolność holowania sprawiają, że Wolverine X2 R-Spec ALU jest idealnym rozwiązaniem na wakacje. Bogactwo technologii ułatwiającej obsługę pozwala z kolei kierowcy skupić się na terenie i czerpać maksimum radości z każdej przygody.

Nowe kolory

Wolverine X2 R-Spec ALU na sezon 2020 jest dostępny w dwóch nowych kolorach — Camouflage i Yamaha Blue.

Ceny i dostępność

Pojazd Wolverine X2 będzie dostępny w salonach Yamahy od listopada 2019 roku. W celu uzyskania szczegółowych informacji na temat pojazdu i jego ceny prosimy o kontakt z lokalnymi dealerami Yamaha.

Dodaj komentarz