Wyróżnione
Dodano 2 tygodnie temu

Wszystkiego najlepszego z okazji Dnia Dziecka ;-)

(2 opinie)

Dzień Dziecka to świetna okazja, by przypomnieć sobie, że w każdym z nas wciąż mieszka mały chłopak lub mała dziewczynka marząca o przygodach, wolności i spełnianiu swoich pasji.

Z okazji Dnia Dziecka życzymy wszystkim dzieciom – tym małym i tym całkiem dużym – mnóstwa uśmiechu, odwagi do realizacji marzeń, niezapomnianych przygód i ludzi, którzy będą wspierać Was na każdej życiowej trasie.

Niech ciekawość świata nigdy Was nie opuszcza, a każdy dzień przynosi powody do radości. Pamiętajcie też, że prawdziwa frajda idzie w parze z rozsądkiem i bezpieczeństwem – zarówno na drodze, jak i w codziennym życiu.

 

 

Szerokości marzeń i samych szczęśliwych kilometrów przez życie!

Z motocyklowym pozdrowieniem
Redakcja „Motocyklisty






Podziel się z innymi

Dodaj komentarz