Dodano 13 lat temu

Wiosenny zlot klubu V-Strom

(Brak opinii)

Wiosenne spotkanie planowane jest w dniach 6-8 maja w ośrodku wypoczynkowym Aqua-Brax tuż obok miejscowości Szymocice. 

Początku klubu V-Strom-a sięgają roku 2006r, gdy założono forum dla miłośników jednośladów. Już wtedy małe grupki zapaleńców organizowały wspólne wyjazdy i spotkania. Prawdziwy jednak rozkwit nastąpił w 2007r, kiedy to powstało legendarne powiedzenie „dzieci wiatru i kurzu” przy okazji wyjazdu do Chorwacji. Kolejne lata przyniosły coraz to większą liczbę klubowiczów. Aktualnie jest ponad 750 aktywnych uczestników spotkań! W roku 2010 Suzuki Motor Poland przyjęła patronat nad forum klubu V – Strom i chętnie od tego czasu uczestniczy w spotkaniach klubowiczów. 

Na miejsce wiosennego spotkania organizatorzy wybrali Beskid Śląski. To idealna lokalizacja dla tych, którzy nastawiają się na jazdę i zwiedzanie. W planie jest wiele wycieczek do: Wisły, Szczyrku, malowniczej przełęczy górskiej pełnej niezapomnianych winkli w miejscowość Kubalonia i Salmopol, Pałacyku Prezydenckiego w Wiśle oraz skoczni narciarskiej w Wiśle Malince. 
Dodatkowo atrakcją będzie możliwość zwiedzania okolicznych zamków i pałaców w Toszku, Pławniowicach i Chudowie. Nie zabraknie również szansy na odwiedzenie kopalni węgla kamiennego Guido w Zabrzu, stacji kolejki wąskotorowej w Rudach czy Browarów Tyskich

Wszystkich fanów i entuzjastów V-Stroma zapraszamy na strony klubu.Podziel się z innymi

Dodaj komentarz