Dodano 4 lata temu

Triumph Factory Visitor Experience przyjęło 100 000 gości!

(1 opinia)

Od momentu uruchomienia w listopadzie 2017 r. Triumph Motorcycles Factory Visitor Experience powitała już 100 000 odwiedzających. To wyjątkowe i bezpłatne miejsce publiczne zostało pierwotnie otwarte przez Jego Królewską Wysokość, księcia Cambridge, a następnie gościło wiele sławnych muzyków, takich jak Green Day, George Clarke, Victoria Pendleton i Ian Wright, a także królewskich motocyklistów, takich jak zwycięzca wyścigów na wyspie Man – Peter Hickman. Triumph przeprowadził także premiery nowego produktu w ramach Visitor Experience: nowy motocykl adventure premium – Tiger 900.

Factory Visitor Experience przyciąga fanów motocykli i inżynierów z całego świata, z imponującą gamą kultowych motocykli z długiej i chlubnej historii Triumph. Tutaj, w jednym z głównych zakładów produkcyjnych Triumph, możliwe są wycieczki, podczas których odwiedzający mogą wyjść poza legendarne drzwi fabryki, aby dowiedzieć się, jak rozwijają się motocykle od koncepcji, przez produkcję, po montaż końcowy.

W prawie 2 lata od daty otwarcia Triumph Factory Visitor Experience przybył 100 000 odwiedzający. Aby uczcić to wydarzenie, pan Ron Sutton, został przedstawiony zespołowi oraz otrzymał kilka prezentów, w tym ekskluzywną edycję „The Art of the Motorcycle – The definitive story of the finest motorcycles ever made by Triumph” osobiście podpisane przez prezesa Triumpha, Nicka Bloora, oraz jednorazową tabliczkę VIN wygrawerowaną z tej okazji.

Simon Thrussell, szef działu obsługi klienta w Triumph Motorcycles, powiedział: „Jesteśmy absolutnie zachwyceni. Przez pierwsze 2 lata otwarcia odwiedziło nasze sto tysięcy gości!

Aby uzyskać więcej informacji na temat zwiedzania fabryki Triumph, kliknij tutaj: https://www.triumphmotorcycles.co.uk/visitor-experiencePodziel się z innymi

Dodaj komentarz