Dodano 3 tygodnie temu

Suzuki Moto Szkoła na obrotach

(1 opinia)

Gdyby spojrzeć na „Moto Szkołę” okiem statystyka to… szkoleniowy projekt SMP właśnie osiągnął pełnoletność. Motocykliści z logo Suzuki na swoich maszynach zaczęli już osiemnasty sezon ćwiczeń pod okiem instruktorów z JC Group.

Przypominamy, że udział w pojedynczych zajęciach kosztuje 390 zł. W tej cenie każda chętna/chętny (podkreślamy – szkolenia są dla posiadaczy jednośladów marki Suzuki!) dostaje to, co najlepsze – doświadczonych instruktorów Janusza Czai oraz sprawdzony program ćwiczeń. Na zajęciach można się nauczyć własnego motocykla, ale nawet ci bardziej doświadczeni na tych szkoleniach mogą poprawić swój styl jazdy.

W programie zajęć jest nie tylko jazda sportowa, hamowanie w zakrętach, poprawne omijanie przeszkód, ale także nauka elementarnych zachowań za motocyklową kierownicą. Wszystkie szkolenia Suzuki odbywają się w warunkach bezpiecznych (zamknięty tor) i są dopasowane do rzeczywistych umiejętności uczestników. Dotyczy to także właścicieli maszyn 125 cm3. Warunek? Musicie wyposażyć się w odpowiedni ekwipunek bezpieczeństwa (dokładna rozpiska na stronie https://suzuki.pl/moto/suzuki-moto-szkola).

Szkolenia Suzuki Moto Szkoły już się rozpoczęły – dwa pierwsze zjazdy są już za nami. Warto wziąć pod uwagę, że z zapisami nie ma sensu czekać do samego końca sezonu. Praktyka pokazała, że już na pierwszych szkoleniach był komplet i chętnych przybywa naprawdę szybko!

Przypominamy, że prócz zajęć na torze Słomczyn czy w Łodzi „Moto Szkoła” za chwilę zawita do Starego Kisielina, Bydgoszczy i na znajdujący się pod Gdańskiem „Autodrom Pomorze”. Latem Suzuki Moto Szkoła odwiedzi też Steel Ring w czeskim Trincu, po raz drugi Słomczyn, a finał nastąpi na torze Jastrząb, niedaleko Radomia.

Kontakt i zapisy przez stronę https://suzuki.pl/moto/suzuki-moto-szkola lub bezpośrednio Janusz Czaja (607 279 058, e-mail: motoszkola@suzuki.com.pl).

Lp.DataMiejsce
1.18.05Tor Słomczyn
2.19.05Tor Łódź
3.30.05Stary Kisielin
4.01.06Tor Bydgoszcz
5.08.06Autodrom Pomorze
6.30.06Tor Łódź
7.06.07Steel Ring
8.28.07Tor Słomczyn
9.22.09Tor Jastrząb


Podziel się z innymi

Dodaj komentarz