Dodano 12 lat temu

Speed Days Automobilklubu Wielkopolski

(Brak opinii)

Na 2012 rok Automobilklub Wielkopolski zaplanował 10 dwudniowych cyklów zajęciowych. Wysoka frekwencja w 2011 cieszy i zapowiada interesujący sezon treningowy 2012 i oczywiście wyścigowy. W Poznaniu ściga się zarówno krajowa czołówka zawodników, ale również goście z zagranicy – w tym zawodnicy Suzuki Grandys Duo. Dla przeciętnego pożeracza motocyklowych kilometrów, to doskonała okazja do szybkiego powrotu do formy z końca sezonu, a dla zawodników okazja do sprawdzenia motocykli przed nadchodzącą inauguracją sezonu wyścigowego.

Na Tor „Poznań” zjeżdżają zawsze licznie świadomi motocykliści, którym szybka jazda na motocyklu sprawia po prostu dużą frajdę. Szczególnie zadowoleni są zwykle motocykliści grupy C, w której prowadzeni po torze przez doświadczonych instruktorów (byłych i obecnych zawodników) poznają tajniki sportowej jazdy na motocyklu. Zdobyte na torze doświadczenie i nawyki procentują też bezpieczniejszą jazdą na drogach. Jak mawia Wojtek Sławiński: „1 dzień na torze daje więcej doświadczenia, niż 10 000 km przejechanych po drogach publicznych”.

Wśród instruktorów znajduje się również nasz kolega redakcyjny – Artur Wajda, który bardzo chętnie dzieli się swoim doświadczeniem. Kilkukrotne Mistrzostwo i Wicemistrzostwo Polski w wyścigach Drogowych, pierwszy w historii Sportu Motocyklowego w Polsce kontrakt z zespołem zachodnim i testy z zawodnikami z MotoGP, to tylko część zalet Artura.

 

Mamy informacje od Artura, że są jeszcze miejsca na najbliższą poniedziałkowo-wtorkową edycję, ale jest ich bardzo niewiele, więc… kto pierwszy – ten lepszy… 

Jak zapisać się na imprezę? 

 


 

 

 

Kolejne terminy:

7-8 maja
21-22 maja
11-12 czerwca
6-7 lipca
20-21 lipca
6-7 sierpnia
20-21sierpnia
17-18 września
28-29 wrześniaPodziel się z innymi

Dodaj komentarz