Dodano 11 miesięcy temu

S.O.S.M.S 2 – czyli błotne SPA dla motocykli

(1 opinia)

Świętokrzyskie Otwarcie Sezonu Motocykli Adventure odbyło się w dniach 19-21 Maj 2023, a organizatorem wydarzenia było Ranczo w Lesie. Impreza przybrała formę Campu, gdzie od piątku do niedzieli uczestnicy jeździli i się integrowali.

Jest to już druga odsłona tego wydarzenia, która ponownie przyciągnęła dużą liczbę uczestników. Każdy kto dotarł na bazę otrzymywał pakiet startowy, mógł rozbić się w wyznaczonym miejscu z namiotem i cieszyć się atrakcjami przygotowanymi przez organizatora. Ważne jest to, że w ramach wpisowego uczestnicy otrzymywali nie tylko pakiet i miejsce do spania, ale również toalety, prysznice, pełne wyżywienie oraz trzy rodzaje tras do wyboru.

Baza imprezy była otwarta już w piątek od godziny 12.00, zawodnicy stopniowo gromadzili się na terenie Ranczo. Wieczorem każdy z nich na podstawie wgranej w nawigację lub telefon 60 km trasy, mógł ją pokonać, a po powrocie czekał na każdego posiłek i wieczorna integracja.

Sobota rozpoczęła się od śniadania o godzinie 8:00, po którym uczestnicy mogli na spokojnie przygotować się i wyruszyć w kolejną wyznaczoną trasę liczącą 160 km. Większość zawodników jeździła do późnych godzin popołudniowych. Na bazie czekały jeszcze konkursy i nagrody. Oczywiście dzień zakończony wspólnym biesiadowaniem przy ognisku.

Niedziela to oczywiście pożegnalne śniadanie i powolne rozjeżdżanie się do domów.

S.O.S.M.A to z pewnością impreza, która przyciąga nie tylko wielbicieli offroadu motocyklowego, ale również osoby, które szukają nowych przygód i wyzwań. Jest to impreza dla tych co chcą spotkać ciekawych ludzi i spędzić fajnie weekend na łonie natury. Tamtejsze tereny są bardzo zróżnicowane i na pewno każdy znajdzie tam coś dla siebie.

Jeśli macie ochotę zapraszamy Was za rok na tą imprezę, My tam będziemy.Podziel się z innymi

Dodaj komentarz