Dodano 12 lat temu

Rusza Suzuki GSX-R Cup 2011

(Brak opinii)

Rywalizacja odbywać się będzie tradycyjnie w dwóch klasach: GSX-R 600 (motocykle o pojemności do 600ccm) i GSX-R 1000 (powyżej 1000). W każdej z klas prowadzona będzie oddzielna klasyfikacja. Po każdym wyścigu odbędzie się dekoracja z pucharami, a na koniec sezonu na zwycięzców każdej z klas czeka nagroda specjalna, która tradycyjnie owiana jest tajemnicą. Zawodnicy z miejsc 2-3 otrzymają nagrody rzeczowe.

 

W sezon 2011 jest przełomowy, ponieważ zawodnicy będą rywalizowali na trzech różnych torach w Polsce, Słowacji i na Węgrzech:
Pannoniaring 2-3 maja (1 wyścig)
Slovakiaring 15-16 czerwca (2 wyścigi)
Poznań 5-7 sierpnia (2 wyścigi)
Poznań 2-4 września (2 wyścigi)

 

Dla zawodników przewidziano pięć pakietów startowych oraz cztery opcje dodatkowe. Zgłoszenia do Pucharu GSX-R przyjmuje Firma GRANDys duo PROMOTION. Więcej informacji i karty zgłoszeń na stronie www.gsxr-cup.eu i www.facebook.com/Suzuki.GRANDys.duo

 

Jacek Grandys, Promotor Suzuki GSX-R Cup:
Cieszę się, że znów możemy zorganizować serię dla początkujących zawodników. Ten rok jest przełomowy dla naszego projektu, ponieważ zawodnicy będą mogli poznać nowe tory na Węgrzech i Słowacji. Jestem pewien, że pozytywnie wpłynie to na atrakcyjność rywalizacji i podniesienie umiejętności uczestników. Podczas rund zagranicznych, zawodnicy będą mogli spędzić na torze dużo więcej czasu, a na specjalne życzenie odbyć lekcję z zawodnikami Suzuki GRANDys duo. Zapraszam wszystkich do udziału i życzę wspaniałych chwil na torze.

 

Jarosław Jędrzejewski, Dyrektor Marketingu Suzuki Motor Poland
Już piąty raz uruchamiamy Puchar, którego celem jest umożliwienie każdemu motocykliście spróbowania własnych sił na torze. Jednak po raz pierwszy realizujemy ten Puchar w skali międzynarodowej – rundy będą miały miejsce także na Węgrzech i Słowacji. Życzę wszystkim uczestnikom wspaniałej rywalizacji, ale przede wszystkim stałego podnoszenia swoich umiejętności. I aby ten Puchar ujawnił talenty, które umożliwią w kolejnych sezonach znalezienie miejsca w profesjonalnym teamie i start w Mistrzostwach Polski. W barwach Suzuki.

Dodaj komentarz