Wyróżnione
Dodano 1 miesiąc temu

Pijany prawie zabił motocyklistkę pod Chełmem

(Brak opinii)

Kierujący Oplem nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu kierującej motocyklem marki Honda. Do zdarzenia doszło w m. Siennica Nadolna. 40-letnią kierującą motocyklem z ciężkimi obrażeniami przewieziono do szpitala. Kierujący Oplem miał niemal 2 promile alkoholu. Został zatrzymany i wkrótce usłyszy prokuratorskie zarzuty.

Wczoraj po godzinie 17:30 dyżurny krasnostawskiej komendy otrzymał informacje o zdarzeniu drogowym w miejscowości Siennica Nadolna. Na miejsce niezwłocznie pojechali policjanci, którzy ustalili, że kierujący samochodem marki Opel, 45-letni mieszkaniec powiatu krasnostawskiego, jadący od strony Krasnegostawu, skręcał w kierunku osiedla Cukrowni.

W trakcie tego manewru nie ustąpił pierwszeństwa poruszającej się prawidłowo, z przeciwnego kierunku ruchu kierującej motocyklem marki Honda, 40-latce z powiatu chełmskiego. Kobieta w ciężkim stanie została przewieziona karetką pogotowia do szpitala w Krasnymstawie.

Policjanci w trakcie czynności na miejscu zbadali stan trzeźwości kierującego Oplem. Miał w organizmie niemal 2 promile alkoholu. Został zatrzymany i osadzony w policyjnym areszcie. Wkrótce zostanie doprowadzony do prokuratury, gdzie usłyszy zarzuty.

aspirant Grzegorz Kucharski


Podziel się z innymi

Dodaj komentarz