HOT!
Dodano 2 lata temu

Ostre szkice nowego Horneta

(Brak opinii)

Zgodnie z informacjami podanymi podczas targów EICMA 2021, dotyczącymi powrotu Horneta do oferty, Honda opublikowała dziś szkice zdradzające kolejne szczegóły koncepcji stylistycznej modelu. Przedstawiono na nich wyjątkowe połączenie technicznego piękna i ostrych linii, przenikających DNA modelu.

Prace nad szkicami koncepcji stylistycznej Horneta prowadzone były w centrum badawczo-rozwojowym Hondy w Rzymie. Ścisła współpraca centrum z działem badawczo-rozwojowym w Japonii, zaowocowała sukcesem wielu ostatnio wprowadzonych na europejski rynek modeli Hondy, w tym CRF1100L Africa Twin, CB650R i X- ADV.

  • Dynamiczne szkice konceptu nowego Horneta pokazują wyjątkową mieszankę technicznego piękna i odważnych linii
  • Koncepcja stylistyczna jest owocem najnowszej współpracy pomiędzy ośrodkami badawczo-rozwojowymi Hondy we Włoszech i Japonii
Koncept nowej Hondy Hornet

Projektantem nowej koncepcji stylistycznej Horneta jest 28-letni Giovanni Dovis, który jest również autorem charakterystycznych linii nowego ADV350.

Giovanni Dovis, projektant, Honda R&D Europe, Włochy:

„Filozofią projektową Hondy jest tworzenie czegoś czystego i funkcjonalnego w nieskomplikowany sposób – modeli, które są proste, a zarazem piękne i emocjonalnie pociągające. Szkice koncepcji projektowej Horneta obiecują zwinność, dynamikę i lekkość maszyny dzięki smukłym proporcjom, spiczastej sekcji ogonowej i bardzo ostrym, odważnym liniom. Otrzymał on nową, kompaktową sylwetkę z charakterystycznymi cechami odzwierciedlającymi prawdziwego sportowego ducha Horneta”.Podziel się z innymi

Dodaj komentarz