HOT!
Dodano 4 lata temu

Nowy Dyrektor Generalny BMW Polska

(Brak opinii)

Od 1 września 2020 roku rolę Dyrektora Generalnego BMW Group Polska obejmie Christian Haririan. Poprzednio, od września 2015 roku, pełnił taką funkcję w BMW Group w Grecji. Przejmie on obowiązki od Baudouina Denisa, który po ponad 3 latach pracy w Polsce przenosi się do Norwegii jako Dyrektor Generalny BMW Group Norway.

Warszawa. Od 1 września 2020 roku rolę Dyrektora Generalnego BMW Group Polska obejmie Christian Haririan. Poprzednio, od września 2015 roku, pełnił taką funkcję w  BMW Group w Grecji. Przejmie on obowiązki od Baudouina Denisa, który po ponad 3 latach pracy w Polsce przenosi się do Norwegii jako Dyrektor Generalny BMW Group Norway.

Christian Haririan z BMW Group jest związany od 1991 roku. Posiada bogate doświadczenie zdobyte na różnych stanowiskach – wcześniej pełnił funkcję Senior Area Managera w Singapurze i w Afryce oraz pracował jako przedstawiciel BMW / MINI w Egipcie. Od 2012 roku zajmował stanowisko Head of Market Group South Europe, a od 2015 roku zarządzał greckim oddziałem firmy.  

Baudouin Denis zajmował stanowisko Dyrektora Generalnego BMW Group Polska od 2017 roku. W tym czasie znacząco przyczynił się do sukcesu marek BMW, MINI i BMW Motorrad w Polsce: istotnego rozwoju sieci dealerskiej, utrzymania wiodącej pozycji firmy w segmencie premium, a także osiągnięcia pozycji lidera w dziedzinie elektromobilności.


Podziel się z innymi

Dodaj komentarz