HOT!
Dodano 7 miesięcy temu

Motowiosna w Siedlcach niech trwa

(1 opinia)

MotoWiosna to wydarzenie będące, których mamy ewidentny deficyt – połączenie rodzinnego pikniku ze zlotem motocyklowym. To impreza dla fanów motocykli, dobrej muzyki i rozrywki, ale dla każdego.

Motowiosna w Siedlcach

MotoWiosna – jest pierwszym z cyklu „Motoryzacyjne 4 Pory Roku”, które będzie realizowane z Obywatelskiego Budżetu Miasta Siedlce. Pomysłodawcą wydarzenia jest Towarzystwo Silnikowe, czyli – ATV Quady Siedlce, FreeMotorBikers Siedlce, MTZ Korba, Moto Siedlce i Naturalnie 4×4.

MotoWiosna to piknik rodzinny z akcentem motocyklowym. Bezpłatna impreza dla fanów motocykli, mieszkańców miasta i okolic. Program imprezy jest bardzo rozbudowany i pełen atrakcji. Nie lada gradką nawet dla wytrawnych motocyklistów są niesamowite akrobacje motocyklem w wykonaniu Freestyle Family.

Dzieci mają do dyspozycji dmuchańce i mogą z bliska zobaczyć ciekawe motocykle. W części koncertowej bluesowo-motocyklowe rytmy w wykonaniu zespołów Bezpiecznik oraz Łokejband, a na koniec imprezę rozgrzeje gwiazda wieczoru – Zespół Tabu. Niezapomniane wrażenia zapewni również taniec z ogniem oraz pokaz laserowy.

Jeśli macie niezbyt daleko, to wpadajcie koniecznie jeszcze dziś. Atmosfera jest niesamowita.

Zdjęcia: L4 Miro i Artur WajdaPodziel się z innymi

Dodaj komentarz