Dodano 12 lat temu

Motoserce 2012 – już 21 kwietnia

(Brak opinii)

Motoserce to akcja, której celem jest zbieranie przy współpracy z PCK krwi dla potrzebujących. Motocykliści to nie tylko dawcy organów jak mawiają ich przeciwnicy, ale także, a może przede wszystkim krwiodawcy i obiektywnie w tych działaniach są w ścisłej czołówce. Niektórzy twierdzą, że krew jest organem i to najważnieszym.

Już 21 kwietnia w każdym mieście, w którym żyją prawdziwi motocykliści znów odbędzie się najprawdopodobniej najważniejsza impreza motocyklowa. Czasami łączona jest z lokalnym otwarciem sezonu.

Organizatorem ogólnopolskiej akcji MOTOSERCE jest Kongres Polskich Klubów Motocyklowych. Tylko kluby, grupy, czy też instytucje, które uzyskały aprobatę KPKM, mogą organizować akcję pod nazwą MOTOSERCE. Wszelkie działania pod tą nazwą, a nie zalogowane na stronie www.motoserce.pl są nielegalne.

Jeżeli tworzycie grupę motocyklistów niezrzeszoną przy KPKM, a chcecie przyłączyć się do organizacji akcji MOTOSERCE w swoim mieście, skontaktujcie się z najbliższym Kongresowym Klubem MC.

JEŚLI CHCESZ ZAJĄĆ SIĘ ORGANIZACJĄ AKCJI MOTOSERCE 2012 W SWOIM MIEŚCIE SKONTAKTUJ SIĘ Z ORGANIZATOREM KRAJOWYM, którego znajdziesz na stronie:

www.motoserce.pl

 

Zobacz ubiegłoroczne imprezy:

Motoserce 2011

Motoserce Wrocław

Motoserce – kolejny rekord pobity

Motoserce – Międzyrzec Podlaski

 Podziel się z innymi

Dodaj komentarz