Wyróżnione
Dodano 8 miesięcy temu

MotoKropla Chełm

(1 opinia)

18 czerwca 2022 roku w sobotę w Amfiteatrze Kumowa Dolinia w Chełmie odbyła się kolejna edycja MotoKropli zorganizowana przez Stowarzyszenie Motocyklistów Chełmskich Niedźwiedzie Wschodu. Spotkanie fanów motoryzacji na tym obiekcie na peryferiach „niedźwiedziego miasta” było doskonałym pretekstem do oddania krwi, która to właśnie przed wakacjami i w ich trakcie jest najbardziej potrzebna.

Zapowiadana parada motocyklowa ulicami miasta wyjechała z zegarmistrzowską precyzją o 14:00 i przemieszczała się przez miasto bardzo sprawnie, choć trasa mogła być nieco dłuższa. Poprowadziły je – tuż za radiowozem – 2 perły motoryzacyjne: Sokół 1000 i Sokół 600 – oba z wózkami bocznymi. Parada momentami miała blisko kilometr długości i stanowiły wielką atrakcję dla lokalnej społeczności. Oprócz wspomnianych Sokołów pojawiło się sporo bardzo ciekawych motocykli dowodzących, że Lubelszczyzna i Polska Wschodnia, to prawdziwe zagłębie miłośników motoryzacji przez duże „M”. Wstęp – i to bezpłatny – mieli wszyscy, którym motocyklowa pasja jest bliska. Po powrocie z parady można było spokojnie pooglądać kilkaset motocykli z wózkami i bez, nowych i bardzo wiekowych, dużych i małych oraz wziąć udział w konkursach. Do dyspozycji użytkowników byli dealerzy motocykli, sprzedawcy akcesoriów oraz… symulator jazdy na tylnym kole.
Na scenie amfiteatru oprócz błękitnego nieba 😉 pojawiły się: Treeskillers, ORCHIDEA oraz gwiazda wieczoru, którą był gdański zespół Golden Life – znany chyba wszystkim miłośnikom prawdziwej muzyki, który obchodzi 35-lecie pracy artystycznej.

Wielkie dzięki dla Niedźwiedzi Wschodu za wielkie serca, gościnność i pasję propagowania motocyklizmu 😉

Szkoda, że pokaz ratownictwa medycznego został odwołany, gdyś karetka musiała pilnie wyjechać na interwencję. 🙁

Dodaj komentarz