Dodano 6 lat temu

Mistrza Okręgu Poznańskiego 2016 – Finał

(Brak opinii)

Wobec powyższej decyzji o zdobyciu tytułu Mistrza Okręgu Poznańskiego 2016 r. zadecydowały dotychczas zdobyte punkty. I tak w klasie Speed-Day Trophy 600 mistrzowski tytuł trafił do Tomasza Murawskiego, wicemistrzem został Mateusz Jagodziński, a drugim wicemistrzem Maciej Pieńkowski.

W SDT 1000 najlepszy okazał się Andrzej Łukaszyk, przed Mariuszem Płonką i Maciejem Górskim.

 

W zmaganiach motocykli seryjnych Superstock Eco 600 Mistrzem Okręgu Poznańskiego został Tomasz Wardak, a SST Eco 1000 Adam Trynkler, przed Michałem Tęczą.

 

Wszystkim zwycięzcom serdecznie gratulujemy i już dziś zapraszamy do udziału w OMOP 2017, a w okresie jesienno-zimowym zachęcamy do treningów ruchowych, chociażby takich w jakich można było wziąć udział na prostej startowej Toru „Poznań” podczas ostatniego Speed Day-a. Ćwiczenia poprowadzone przez wykwalifikowaną trenerkę fitnessu – Amelię, były częścią obchodów Europejskiego Tygodnia Sportu „Be Active” (Bądź aktywny”), w organizację których włączył się Automobilklub Wielkopolski i Speed Day odpowiadając na apel Ministra Sportu i Turystyki Witolda Bańki z dnia 6 lipca br. Europejski Tydzień Sportu to cykliczna impreza, która inspiruje do wszelkiego rodzaju twórczych, sportowych działań w różnych krajach.

Dodaj komentarz