30
kwi
2022
Dodano 10 miesięcy temu

Tomek „Kowal” Kowalski, klub „Underground”, Tychy

Pierwszy raz, z pełnym składem, fantastyczny klub „Underground Pub”, Tychy 😁
https://undergroundpub.pl/
Zagramy przede wszystkim nasze numery, ale obiecuję Wam, że Rysiek też ze mną zaśpiewa 😃
Bądźcie przy mnie 😊
Tomek „KOWAL” Kowalski jest zwycięzcą 4 edycji Must Be The Music , gdzie oczarował wszystkich jury oraz publiczność genialnym wykonaniem piosenki pt.: „Modlitwa III”. Był też odtwórcą roli Ryszarda Riedla wokalisty Dżemu w spektaklu teatralnym pt. „Skazany na bluesa” w reżyserii Arkadiusza Jakubika grany na deskach Teatru Śląskiego w Katowicach. Osoba Ryśka Riedla jest dla „Kowala” bardzo inspirująca i nazywa go „swoim duchowym przyjacielem”. W czerwcu 2014 roku uległ poważnemu wypadkowi. Po długiej i nieustającej rehabilitacji powraca do śpiewania i koncertowania.
„Koncerty dają mi niesamowitą energię”
„Kowal” to charyzmatyczna osobowość. Urodzony rockmen z unikalnym głosem w towarzystwie zawodowych muzyków zapewni energię, dobrą muzykę, świetną zabawę w rockowym klimacie. Wszędzie, gdzie się pojawia wywołuje uśmiech na twarzach ludzi ich entuzjazm, ma świetny kontakt z publicznością. Dla Państwa zaśpiewa utwory z repertuaru zespołu Dżem, ale z pewnością nie zabraknie kilku autorskich piosenek Tomka z jego najnowszej płyty „Za drzwiami raju”. Tomek w trakcie (krótko), jak i po koncercie, rozmawia z publicznością, miedzy innymi, o konsekwencjach podejmowania decyzji, w życiu prywatnym, jak i społecznym. Od podejścia do nauki (młodzież), otoczenia, bliskich, po bezpieczne zachowanie się na drodze i co to znaczy bezpieczna jazda. Publiczność dowie się również, jak toczy się życie osoby, która została zmuszona przez los, do poruszania się na wózku. Jak radzi sobie z tym rodzina, kto pomaga, a kto szkodzi.
Tomasz uwielbia wplatać watki historyczne w swoich opowieściach jako Wielki Patriota. Zachęca, w szczególności młodzież, do poznania i szanowania naszej historii.
Mój fanpage na facebooku:
Czarna Królowa
Najemnik II
Po co to wszystko
Żelazny Pancerz
Za Drzwiami Raju
Pusty Dom
Na Końcu Drogi
Sen
List do M

 

Bilety:
– Going
https://goingapp.pl/…/tomek-kowal…/listopad-2020
– Ticketmaster
https://www.ticketmaster.pl/event/24125
– Biletyna
https://biletyna.pl/koncert/Tomek-Kowal-Kowalski/Tychy

Jeśli nie możesz przybyć, a chcesz wspomóc Tomka w powrocie do pionu, to skorzystaj z linka: zrzutka.pl/pomoc-w-leczeniu-rehabilitacji-i-powrocie-do-pionu-dla-tomka-kowala-kowalskiego

Dodatkowe dane

Cena biletu:

Organizatorzy