od
29
lip
do
31
lip
2022
Rajd JMCR
Dodano 2 lata temu

Jurajska Wyprawa Motocyklowa

(Brak opinii)
Jurajska wyprawa motocyklowa FIRST EDITION!
Termin: 29.07.2022 – 31.07.2022
Zdobądź z nami Jurę! Pierwsze tego typu wydarzenie krajoznawczo-integracyjne w KRAJU!
Szlak Orlich Gniazd, położony na Jurze Krakowsko-Częstochowskiej to nie tylko jeden z najpiękniejszych regionów Polski, ale również najchętniej odwiedzanych przez motocyklistów.
Piękno regionu łatwo dostrzec z malowniczych tras motocyklowych wiodących przez wyjątkowy krajobraz, urozmaicony wapiennymi skałami oraz ruinami średniowiecznych zamków, strzegącymi okolicznych wzgórz. Owiane legendami, przesiąknięte historią i bogatą rzeźbą terenu okoliczne krajobrazy zdobędą serca wszystkich amatorów spędzania czasu na świeżym powietrzu. Od skalistych wzgórz, łagodnych dolin, pachnących lasów i szumiących zbożem pól, przez kręte drogi osłonięte przed letnimi upałami szpalerami drzew, aż po tajemnicze jaskinie skryte w sercu Jury. To kraina, która zachwyci tych, dla których podróż ta będzie pierwszą, ale dzięki swojej różnorodności zawsze znajdzie coś nowego również dla tych, którzy znają ją od lat.
Droga marzeń a na niej Ty na SWOIM lub NASZYM motocyklu! Setki kilometrów turystycznym tempem pośród malowniczych krajobrazów Jury!
Zaczynamy już o 17:00 w piątek wielkim OGNISKIEM, gdzie nasze podniebienia zachwycą pyszne, LOKALNE wyroby, pochodzące od miejscowego rzeźnika! Będzie to odpowiedni czas na rzetelną prezentację floty przez naszych specjalistów, omówienie trasy na dzień kolejny oraz zapoznanie się z resztą uczestników imprezy.
Następnie rozjedziemy się do miejsc noclegowych, aby każdy miał możliwość zregenerować się i nabrać sił na zdobywanie Jury.
Kolejny dzień zaczynamy pysznym hotelowym śniadaniem a już o 10 spotykamy się w Jurassic Moto Center, skąd zaczynamy naszą wyprawę. Przed nami ok. 6 godzin w siodle WYSELEKCJONOWANYMI drogami Jury. Smaczku dodawać będą odwiedzane przez nas NAJCIEKAWSZE historyczne miejsca na Szlaku Orlich Gniazd. Nie zabraknie i tam lokalnych przysmaków i obcowania z naturą – Lunch na polanie – ale ten element wycieczki będzie do końca owiany tajemnicą 😉
Testuj motocykle!
Na czas trwania imprezy przygotowaliśmy specjalną ofertę na wynajem motocykli z naszej floty. Do dyspozycji 20 motocykli BMW i INDIAN – jedź jednym z nich!
O bezpieczeństwo na drodze zadbają organizatorzy na czele z Arturem Wajdą – wieloletnim szkoleniowcem i zawodnikiem wyścigów motocyklowych, który przez cały czas trwania imprezy będzie służył fachową poradą dzieląc się swoimi doświadczeniami – nie krępuj się pytać o rzeczy, które Cię ciekawią z zakresu techniki jazdy, Artur będzie tu DLA WAS!
Planowany powrót na bazę ok. godz. 17:00, aby każdy miał czas odpocząć i przygotować się do ukoronowania wydarzenia – WIELKIEJ INTEGRACJI.
Trasę, która pozostanie niespodzianką przygotowywał lokalny przewodnik motocyklowy.
After party – wielka integracja!
Stoły uginające się od przysmaków, OPEN BAR %, najlepsi DJe i nietuzinkowa niespodzianka artystyczna, aby kontaktu z szeroko rozumianą kulturą nie zabrakło – to już standardy imprez JMCR.
Na zmęczonych integracją klientów będzie oczekiwał Jurajski dyliżans.
Plan imprezy:
Piątek (29.07):
Godz. 17:00 – Rejestracja uczestników, biesiada i kolacja przy ognisku. Omówienie trasy, prezentacja floty. Omówienie procedur bezpieczeństwa dotyczących jazdy w grupie.
Przejazd na miejsce noclegu, czas wolny.
Sobota (30.07):
Godz. 10:00 – Rejestracja nowych uczestników, omówienie trasy.
Godz. 11:00 – Wyruszamy na podbój Jury, Szlakiem Orlich Gniazd, Lunch w terenie.
Godz. 17:00 – Powrót do Jurassic Moto Center
Godz. 17:00 – 20:00 – Czas wolny przed After Party
Godz. 20:00 – Impreza integracyjna z DJem + NIESPODZIANKA ARTYSTYCZNA (do białego rana)
Niedziela (31.07)
Śniadanie i pożegnanie gości.
Opcje uczestnictwa w imprezie:
Pakiet PLATINUM (piątek – niedziela):
2x nocleg
Pełne wyżywienie
Wyprawa motocyklowa z przewodnikiem
Impreza integracyjna
Kierowca: 650zł
Pasażer: 550zł
Pakiet GOLD (sobota – niedziela):
1x Nocleg
Pełne wyżywienie
Wyprawa motocyklowa z przewodnikiem
Impreza integracyjna
Kierowca: 500zł
Pasażer: 400zł
Pakiet SILVER (piątek – niedziela – bez noclegu)
Pełne wyżywienie
Wyprawa motocyklowa z przewodnikiem
Impreza integracyjna
Kierowca: 400zł
Pasażer: 300zł
Do zobaczenia!!!
Rezerwacje/informacje:
533018019
533018042
533018017

Dodatkowe dane

Organizatorzy

Podziel się z innymi