od
1
lip
do
3
lip
2022
Kowal
Dodano 9 miesięcy temu

II zlot motocyklowy Broken Wings Posmyk 2022

Po świetnym przyjęciu i bardzo pozytywnym odzewie jaki dostaliśmy od Was po pierwszym, zeszłorocznym zlocie nie moglibyśmy zrobić nic innego jak dać Wam jeszcze większą, lepszą, głośniejszą i wypełnioną masą pozytywnych ludzi, drugą edycję charytatywnego zlotu motocyklowego „Broken Wings Posmyk” 2022.
Już dziś pragniemy zaprosić Was na teren znanego już zeszłorocznym uczestnikom ośrodka wypoczynkowego „Posmyk Leśne Ustronie” w Lublińcu- Kokotku gdzie będziemy bawić się, słuchać świetnej muzyki, spotykać się z dawno niewidzianymi znajomymi a jednocześnie pomagać potrzebującym braciom motocyklistom.
Na miejscu znajdziecie pole namiotowe, pokoje hotelowe i domki (konieczna rezerwacja),grill, bar, restaurację, scenę koncertową na której wystąpią Tomek „Kowal” Kowalski, 4 Szmery, Motorbrothers, Methopia, Duo Face. Muzycznie całości dopełni Dj Skipless, który przez całą imprezę będzie umilał czas Waszymi ulubionymi kawałkami. Imprezę poprowadzi Maharaja – wrocławski raper oraz miłośnik jednośladów.
Szykujemy dla Was masę dodatkowych atrakcji o których będziemy informować w najbliższym czasie.
2 lipca w godz. 9-14 każdy chętny będzie mógł oddać krew w profesjonalnym, w pełni wyposażonym krwiobusie. Zbiórkę krwi organizuje „Motocyklowa zbiórka krwi C4 Bejmy”.
Zlot jest imprezą charytatywną, z której cały dochód przeznaczony będzie na cele statutowe Fundacji Broken Wings. Naszą misją jest działanie na rzecz osób poszkodowanych w wypadkach drogowych. W szczególności w wypadkach motocyklowych i ich rodzin w zakresie leczenia w tym również sanatoryjnego, regeneracji sił i wypoczynku oraz organizowania pomocy prawnej, psychologicznej i rzeczowej.
—————————-
Otwarcie bram: piątek 1 lipca godz. 10:00
Wjazd – 50zł/os.
„Plecak” – 25zł
Amazonki – free
Opłata za pole namiotowe: 20zł/namiot
Rezerwacje domków i pokoi – tel. 781 161 447
—————————-
Adres:
Posmyk Leśne Ustronie
Ośrodek Wypoczynkowy
42-700 Lubliniec – Kokotek
http://www.posmyk.pl/
Mapa: https://goo.gl/maps/6arKz6sCcqf4Cu6h9
Google Plus Code: JM6X+RG Lubliniec
GPS: 50°36’40.9″N 18°41’54.8″E / 50.611352, 18.698563
Informacja i rezerwacje:
tel. 781 161 447
mail: brokenwings.fundacja@gmail.com
FB: @fundacjabrokenwings
IG: www.instagram.com/fundacja.broken.wings/

Dodatkowe dane

Cena biletu:
50

Organizatorzy