Dodano 12 lat temu

IV Lubelskie Otwarcie Sezonu Motocyklowego

(Brak opinii)

Organizatorem tych imprez jest Karol Mansz, który wspólnie ze swoją żoną Anią dbają o dobre samopoczucie uczestników zlotów. Prowadzą również pub motocyklowy w Lublinie.

III Lubelskie Otwarcie Sezonu Motocyklowego w 2010r obfitowało w liczne atrakcje, począwszy od motocyklowej parady przez centrum miasta, poprzez rockowe koncerty do później nocy, na niespodziankach „tylko dla dorosłych” skończywszy. Zagrały między innymi: Hangover, Sekta Denta, czy Alex Carlin – który pobił w Polsce rekord Guinessa w ciągłym rockowym graniu na gitarze.

Odbył się również pokaz pierwszej pomocy oraz wiele motocyklowych konkursów z atrakcyjnymi nagrodami. Zaplecze gastronomiczne było całkiem przyzwoite, również pogoda dopisała uczestnikom imprezy. Z roku na rok przybywa maszyn, a więc zlot cieszy się sympatią. Jest możliwość wynajęcia domku noclegowego, a jeśli przybywasz tam ze swoją dosyć liczną ekipą to jest rewelacyjnie. Można było sprawdzić moc swojej ,,bestii” na hamowni. Sobotnie popołudnie uświetnił swą obecnością, i dał świetny pokaz Raptowny. W niedzielny poranek odbyła się Msza Święta za motocyklistów, na której za ołtarz posłużył motocykl. Zlot z 2010 roku uważam za udany i z całą pewnością mogę go polecić w nadchodzącym sezonie. Do zobaczenia.

Dodaj komentarz