HOT!
Dodano 2 lata temu

Innowacyjna technologia w Pan America 1250 Special

(1 opinia)

Ekran stanu motocykla

Motocyklista może wybrać tę opcję wyświetlania, aby umieścić informacje o stanie motocykla w głównej pozycji na ekranie, z mniejszym prędkościomierzem w górnej części ekranu. Informacje o stanie pojazdu obejmują ciśnienie powietrza w oponach (przód i tył), temperaturę silnika i ciśnienie oleju, napięcie akumulatora oraz kody diagnostyczne.

Multimedia

Ekran wyświetlacza w modelach Pan America™ 1250 i Pan America™ 1250 Special obsługuje niektóre funkcje multimedialne urządzenia mobilnego kierowcy wyposażonego w funkcję łączności Bluetooth. Motocykl nie posiada pokładowego systemu multimedialnego, ani nie jest wyposażony w głośniki. Większość funkcji multimedialnych wymaga również korzystania z zestawu słuchawkowego Bluetooth i słuchawek wewnątrz kasku.

  • Muzyka: System umożliwia odtwarzanie plików muzycznych zapisanych na urządzeniu mobilnym lub przesyłanych strumieniowo za pośrednictwem urządzenia mobilnego, których motocyklista może słuchać przez zestaw słuchawkowy. Na wyświetlaczu pojawi się nazwa wykonawcy i utworu, a kierowca może użyć przycisków (lub ekranu dotykowego, gdy motocykl nie jest w ruchu), aby przewijać pliki muzyczne i regulować głośność.

  • Połączenia: Motocyklista może odbierać lub nawiązywać połączenia za pomocą poleceń głosowych, za pośrednictwem urządzenia mobilnego przy użyciu zestawu słuchawkowego. Na wyświetlaczu może pojawić się identyfikator połączenia przychodzącego.
  • Nawigacja jest obsługiwana przez bezpłatną aplikację Harley-Davidson® dla systemu iOS lub Android, którą należy pobrać na urządzenie mobilne motocyklisty. Gdy nawigacja jest włączona, motocyklista może wybrać między ruchomą mapą a mapą z nawigacją zakręt po zakręcie, które są wyświetlane na ekranie, z dodatkowymi komunikatami dźwiękowymi odtwarzanymi przez zestaw słuchawkowy.
  • Jest to pierwszy wyświetlacz umożliwiający nawigację z ruchomą mapą w motocyklu Harley-Davidson®.
  • Gdy wyświetlana jest ruchoma mapa, prędkościomierz, kierunkowskazy i inne kluczowe informacje są wyświetlane nad mapą.
  • Motocyklista może przesuwać i przybliżać mapę za pomocą ekranu dotykowego lub przycisków, aby zobaczyć więcej szczegółów.
  • Instrukcje nawigacji zakręt po zakręcie mogą być wyświetlane na ekranie widżetu, a motocyklista może przełączać miedzy wyświetlaniem podstawowych przyrządów a nawigacją na ekranie widżetu.
  • Aplikacja Harley-Davidson® pomaga motocyklistom najlepiej wykorzystać czas spędzony w drodze dzięki funkcjom takim jak polecane trasy, planowanie jazdy, rejestrowanie przejazdów, wyzwania oraz wyszukiwanie dealerów Harley-Davidson®, stacji benzynowych, hoteli, restauracji, imprez motocyklowych i innych atrakcji.
  • Ponieważ system nawigacyjny opiera się na usługach komórkowych (motocykl nie jest wyposażony w odbiornik GPS), brak sygnału komórkowego może zakłócić nawigację. Motocyklista może jednak wstępnie załadować całą trasę i zapisać ją w pamięci jako kopię zapasową.
  • System nawigacji w aplikacji Harley-Davidson® aktualizuje się automatycznie, co jest wygodniejsze dla kierowcy niż dodawanie aktualizacji do pokładowego systemu nawigacyjnego.


Podziel się z innymi

Dodaj komentarz