HOT!
Dodano 1 rok temu

Innowacyjna technologia w Pan America 1250 Special

(1 opinia)

Uwaga: Tryb Custom Off-Road Plus można wybrać jedynie wtedy, gdy motocykl jest w trybie Custom Off-Road oraz jest zatrzymany i ma uruchomiony silnik. Naciśnięcie i przytrzymanie przycisku Mode spowoduje wybranie trybu Custom Off-Road Plus. Motocyklista może wyjść z trybu Custom Off-Road Plus, naciskając w dowolnym momencie przycisk Mode. Tryb zmieni się wówczas z powrotem na Custom Off-Road, po czym motocyklista może ponownie użyć przycisku Mode do ustawienia jakiegokolwiek innego trybu jazdy.

** Motocykl Pan America™ został zaprojektowany do jazdy po drogach i umiarkowanego użytkowania w terenie, co oznacza jazdę na utwardzonych i żwirowych nawierzchniach lub przygotowanych trasach, ale nie obejmuje wyścigów torowych, rajdów lub podobnych zastosowań.

Opcje ustawień trybów jazdy Custom

Mapowanie silnika Regulacja hamowania silnikiem na podstawie mapowania silnika Regulacja reakcji przepustnicy na podstawie mapowania silnika Kontrola trakcji ABS Tłumienie zawieszenia (tylko modele Special) Opóźnienie obniżania w trybie adaptacyjnej wysokości jazdy (tylko opcja jest dostępna)
Sport Max Max Rain Rain Sport Automatyczny
Road +1 +1 Road Road Zrównoważone Auto z krótkim opóźnieniem
Off-Road Bazowy Bazowy Sport Off-Road Komfort Auto z długim opóźnieniem
Rain -1 -1 Off-Road – nie jest dostępny do wyboru w trybach Custom.
Funkcja wybierana automatycznie tylko w trybie jazdy „Off-Road Plus” i „Custom Off-Road Plus”
Tryb Off-Road z wyłączonym układem ABS tylnego koła – nie jest dostępny do wyboru w trybach custom.
Funkcja wybierana automatycznie tylko w jazdy „Off-Road Plus” i „Custom Off-Road Plus”
Terenowe miękkie Blokada na wysokości jazdy
  Min. Min. Terenowe sztywne  
     
   

Wskaźniki, lampki kontrolne i funkcje multimedialne

Modele Pan America™ 1250 i Pan America™ 1250 Special wyposażone są w 6,8-calowy ekran dotykowy TFT (na bazie tranzystorów cienkowarstwowych – rodzaj wyświetlacza ciekłokrystalicznego charakteryzującego się wysokim poziomem jakości obrazu i kontrastu), na którym wyświetlane są wszystkie wskaźniki oraz funkcje multimedialne.

 • Mocowanie ekranu umożliwia przechylanie, aby dopasować kąt patrzenia kierowcy.
 • Funkcja ekranu dotykowego jest wyłączona, gdy motocykl jest w ruchu, ale wtedy kierowca może obsługiwać wiele funkcji ekranu za pomocą przycisków i przełączników przy kierownicy.
 • Ekran pokryty jest szkłem antyrefleksyjnym, co ułatwia przeglądanie jego zawartości w większości warunków oświetleniowych. Kolory i wygląd wyświetlacza zostały dobrane pod kątem jak największego komfortu użytkowania.
 • Moduł ekranu dotykowego znajduje się w solidnej, szczelnej obudowie, zaprojektowanej pod kątem pracy w środowisku off-road i ochroną przed warunkami pogodowymi oraz pyłem.
 • Ekran dotykowy może być obsługiwany w rękawicach oraz jest odporny na deszcz i inne czynniki naturalne.

Ekran podstawowy:

 • Duży cyfrowy wyświetlacz z prędkościomierzem pośrodku, otoczonym przez łukowy obrotomierz.
 • Wskaźniki i lampki kontrolne pojawiają się na górnej krawędzi wyświetlacza.
 • Poniżej prędkościomierza znajduje się miejsce na pojawiające się komunikaty (zdjęcie poniżej) informujące o przychodzących połączeniach telefonicznych i alarmach, takich jak „niski poziom paliwa”, „opuszczona podpórka boczna” czy „niska temperatura”.

Widżety: Kierowca może dostosować podstawowy wyświetlacz do swoich potrzeb, dodając „widżety” z dodatkowymi informacjami, zachowując prędkościomierz i obrotomierz w środkowej części wyświetlacza.

 • Nawigacja zakręt po zakręcie
 • Informacje systemu multimedialnego (wykonawca, tytuł utworu itp.)
 • Informacje o stanie motocykla (ciśnienie oleju, napięcie akumulatora itp.)
 • Informacje o podróży (przebieg, czas do opróżnienia zbiornika paliwa itp.)

Dodaj komentarz