Wyróżnione
Dodano 4 dni temu

Honda MSX125 Grom 2025

(Brak opinii)

Nowy model MSX125 Grom 2025 debiutuje na rynku europejskim z odświeżonym designem i nowymi opcjami kolorystycznymi. Zmienione nadwozie, z przesuniętymi do przodu pokrywami silnika, wycięciami na kolana oraz sportową osłoną dolną, nadają mu bardziej agresywny wygląd.

Dostępne są trzy nowe malowania, które uzupełniają zmieniony styl. Motocykl MSX125 Grom został zaprojektowany z myślą o adaptowalności i personalizacji, aby spełnić oczekiwania klientów. Nadwozie jest łatwe do demontażu, co umożliwia właścicielom wyrażenie swojej indywidualności poprzez naklejki, grafiki lub okleiny. Na przodzie pojawiło się nowe logo Grom.


Po raz pierwszy dostępna będzie gama oryginalnych akcesoriów Hondy, takich jak osłony dłoni, osłona licznika, sakwy, tylny bagażnik i torba na tylne siedzenie, aby jeszcze bardziej zwiększyć wszechstronność tego popularnego modelu.
MSX125 Grom nadal zachowuje kompaktowy rozmiar, czarujący wygląd oraz wysoki poziom specyfikacji i wyposażenia. Cyfrowy panel instrumentów LCD zawiera prędkościomierz, dwa liczniki kilometrów, wskaźnik paliwa, zegar, obrotomierz i wskaźnik biegu. Hamulce tarczowe kontrolowane przez IMU zapewniają skuteczne hamowanie, a złote wykończenie przedniego widelca USD i żółta sprężyna zawieszenia dodają charakteru.
Silnik chłodzony powietrzem o pojemności 125 cm3 oferuje dobre osiągi i niskie zużycie paliwa na poziomie 1,5 litra na 100 kilometrów. Wypróbowane podwozie z 12-calowymi kołami i widelcem USD zapewnia kontrolę zawieszenia i właściwości jezdne typowe dla większych motocykli.


Podziel się z innymi

Dodaj komentarz