Wyróżnione
Dodano 2 miesiące temu

DEFENDER – NOWY SALON H-D W WARSZAWIE

(1 opinia)

W sobotę 18.05.2024 r. rozpoczął działalność Harley-Davidson Defender, nowy salon legendarnej marki motocykli amerykańskich, zlokalizowany przy ul. Górczewskiej 30 w Warszawie. Tym samym nowy warszawski salon dołącza do ekskluzywnej sieci dealerskiej Harley-Davidson, która obejmuje 1400 niezależnych dealerów w prawie 100 krajach.

Na otwarcie nowego salonu dealerskiego Harley-Davidson przybyło wielu miłośników motocykli, którzy przy akompaniamencie muzyki na żywo, korzystając z wielu atrakcji i ofert specjalnie przygotowanych na ten dzień, bawili się do późnego wieczora. Wśród gości nie zabrakło członków H.O.G.® Warsaw Chapter Poland – oficjalnego klubu Harley-Davidson®, który skupia pasjonatów H-D z Warszawy i całego kraju – oraz innych klubów motocyklowych, którzy przybyli na swoich maszynach, aby oficjalnie powitać nowego dealera.

Harley-Davidson Defender to nie tylko punkt sprzedaży kultowych motocykli, odzieży i akcesoriów, ale także autoryzowany serwis motocykli Harley-Davidson oferujący klientom profesjonalną obsługę ich maszyn oraz fachowe doradztwo w zakresie customizacji.

Harley-Davidson Defender jest otwarty od wtorku do piątku, w godzinach 10:00-18.00 oraz w soboty od godz. 10.00 do 15.00.

UWAGA!

Z okazji otwarcia salonu, Harley-Davidson Defender zaprasza wszystkich miłośników dwóch kółek na Open Days w dniach 21-25 maja. Na miejscu czekać będą najnowsze motocykle, poczęstunek, oferty specjalne dostępne tyko w tym tygodniu, a ekipa salonu odpowie na pytania i zapewni fachowe porady.


Podziel się z innymi

Dodaj komentarz