Wyróżnione
Dodano 2 miesiące temu

Bezpłatna Kontrola Techniczna i Polisa Suzuki-Ecstar Assistance

(2 opinie)

Od pierwszego czerwca rusza akcja serwisowa dla wszystkich pojazdów marki Suzuki z Hamamatsu. To doskonała okazja, aby zadbać o swoje motocykle, skutery i quady!

Bezpłatna Kontrola Stanu Technicznego pod pewnymi warunkami

Do końca czerwca możecie skorzystać z bezpłatnej kontroli stanu technicznego. Akcja obejmuje wszystkie modele. Nie ma znaczenia rok produkcji ani miejsce zakupu – każdy właściciel może skorzystać z tej oferty.

Jeśli zlecicie wykonanie dowolnego, odpłatnego przeglądu okresowego lub usługi, takiej jak wymiana oleju silnikowego Ecstar wraz z filtrem (na kwotę minimum 250 zł brutto*), otrzymacie dodatkowy bonus. Co to za bonus? Roczna polisa Suzuki-Ecstar Assistance! Dzięki tej polisie możecie liczyć na bezpłatną pomoc w razie potrzeby nie tylko na terenie Polski, ale także w pozostałych krajach Unii Europejskiej. Jeśli macie jakiekolwiek problemy z Waszym pojazdem, wystarczy wezwać pomoc, a specjaliści z Suzuki-Ecstar Assistance pomogą Wam wrócić na drogę.

Przypominamy o Obowiązkowych Przeglądach Technicznych

Warto pamiętać, że akcje serwisowe Suzuki nie zastępują obowiązkowych przeglądów technicznych. Jako właściciel pojazdu jesteście zobowiązani do przestrzegania grafiku przeglądów.

Szczegóły akcji w regulaminie.

(*) Oferta dotyczy pojazdów po okresie gwarancji podstawowej, których właściciele/użytkownicy udzielą tzw. zgód RODO.


Podziel się z innymi

Dodaj komentarz