Wyróżnione
Dodano 2 tygodnie temu

American Dreams w Puławach

(1 opinia)

W dniu 7 kwietnia 2024 roku w Puławach odbyła się po raz ósmy fascynująca wystawa motocykli. Tym razem zatytuowana: Motocyklowa Niedziele w Stylu Retro z hasłem przewodnim American Dreams. Wydarzenie przyciągnęło miłośników dwóch kółek z różnych zakątków Polski.

Hotel-Browar „Trzy Korony” JSJ przy ul. 6-go Sierpnia 43b w Puławach wypełnił się nie tylko kilkudziesięcioma niezwykłymi motocyklowymi eksponatami, ale również imponującą ilością osób odwiedzających wystawę.

Osią imprezy były motocykle dwóch amerykańskich marek, które przez ponad sto dwadzieścia lat swojego istnienia stały się symbolami wolności: Indian i Harley-Davidson. To była doskonała okazja, aby podziwiać te piękne maszyny, poznać ich historię oraz rozwiązania konstrukcyjne wprowadzane na przestrzeni lat.

Oprócz amerykańskich motocykli, można było podziwiać również inne arcydzieła techniki motocyklowej minionych epok, w tym nowo oderastaurowanych egzemplarzy.

Atmosfera retro: Wszystko odbywało się w stylu retro, co dodatkowo podkreśliło klimat tamtych lat. Wyjątkową atrakcją okazał się pokaz mody kobiecej okresu międzywojennego. To było jak podróż w czasie dla wszystkich obecnych.

Wystawa motocykli w Puławach była udanym wydarzeniem dla miłośników motocykli i historii dwóch kółek. Mam nadzieję, że w przyszłym roku również odbędzie się podobne spotkanie!

Dziękujemy Arkadiuszowi Grochowskiemu za nadesłaną fotorelację 😉Podziel się z innymi

Dodaj komentarz