Cześć!
Chcielibyśmy Wam podrzucić temat naszej apki – MOTO SOS. Robimy to z czystej pasji, w 100% od motocyklisty dla motocyklisty.
Apka jest totalnie darmowa, nie ma w niej żadnych subskrypcji ani wkurzających reklam. Nie jesteśmy projektem komercyjnym – zarządza tym stowarzyszenie, a utrzymujemy się po prostu z dobrowolnych zrzutek od samych użytkowników i zaprzyjaźnionych firm 😊.
Fajne jest to, że zebraliśmy już mega społeczność. Zarejestrowało się u nas około 13 tysięcy osób, z czego ponad 10 tysięcy to aktywni motocykliści latający po całej Europie. Apka śmiga obecnie po polsku, angielsku, hiszpańsku, niemiecku i francusku (ale będziemy dorzucać kolejne języki). Cały czas ją rozwijamy w oparciu o to, co podrzucają nam ludzie z trasy.
Co dokładnie apka ma w środku?
-
Ratunek na trasie: Psuje się moto, brakuje wachy, albo – odpukać – zdarzy się jakiś wypadek. Wysyłasz zgłoszenie i wszyscy użytkownicy w promieniu 70 km dostają powiadomienie z Twoją lokalizacją i numerem telefonu. Widzisz, ile osób dostało powiadomienie i ile je odczytało. Jak ktoś zadeklaruje pomoc i kliknie „jadę”, to na żywo widzisz na mapie, jak do Ciebie leci!
-
Grupy i darmowy Interkom: Łapiecie się ekipą i widzicie swoje położenie na mapie (po wspólnej jeździe można to oczywiście wyłączyć, żeby zniknąć z radaru). W grupie macie czat tekstowy, ale największym hitem jest darmowa komunikacja głosowa (Interkom) bez żadnego limitu kilometrów!
-
Mapa społecznościowa: Ludzie wrzucają tam swoje punkty pomocowe. Ktoś udostępnia garaż z narzędziami, ktoś inny transport, a jeszcze inny po prostu kawałek podłogi do spania na trasie.
-
CB Radio: Świeża sprawa! Odpalasz apkę i na bieżąco słyszysz się z każdym motocyklistą w promieniu 5 km. Taki nasz publiczny, otwarty kanał do gadania w drodze.
W aplikacji mamy też specjalną zakładkę „Przyjaciele” – to miejsce dla fajnych firm, instytucji, klubów i sklepów, z którymi trzymamy sztamę i które wspierają MOTO SOS.










