Wyróżnione
Dodano 4 tygodnie temu

15 Hond CL na W & W 2024

(Brak opinii)

W 2024 roku, po pięciu latach od debiutu www.hondacustoms.com, rekordowa liczba szesnastu motocykli z dziewięciu różnych krajów europejskich walczy o główną nagrodę – zarówno online, jak i w realu – podczas festiwalu Wheels and Waves w Biarritz.

W 2020 roku wersja „Africa Four CRF1000R” motocykla CB1000R od szwajcarskiego dealera Hondy, Brivemo Motos, została ogłoszona pierwszym zwycięzcą konkursu www.hondacustoms.com . W 2021 roku wygrał portugalski CB650R Fenix Mototrafy, a w roku 2022 wśród customowych modeli CMX500 Rebel wyróżnił się Maanboard od Motocicli Audaci, przygotowany przez firmę zajmującą się tuningiem motocykli na Sardynii. W 2023 roku w centrum uwagi znalazły się małe motocykle i ponownie tryumfowała maszyna z Portugalii – post apokaliptyczny Dax Furisoa, efekt współpracy młodej artystki Tamary Alves (@tamara_aalves) i Art of Wheels Garage (@artonwheelsgarage).

  • 16 motocykli z 9 krajów – różne podejścia do tego, czym może być CL500 (a w jednym przypadku CL250) dzięki przemyśleniom, wyobraźni i nowym detalom
  • Bogata oferta modeli nawiązująca do kultowych motywów i kolorów ze wspaniałej przeszłości Hondy
  • Maszyny pochodzą z Włoch, Hiszpanii, Francji, Portugalii, Wielkiej Brytanii, Niemiec, Belgii i Szwajcarii i po raz pierwszy z Turcji, gdzie sprzedawany jest CL250
  • Kilku uczestników skorzystało z gamy oryginalnych akcesoriów Hondy dostępnych dla modelu CL500
  • Cała szesnastka będzie prezentowana na festiwalu Wheels & Waves w Biarritz w terminie 12 – 16czerwca
  • Ankieta internetowa na hondacustoms.com wyłoni ulubioną Hondę CL500 w Europie
  • Strona hondacustoms.com dostępna w języku angielskim, francuskim, niemieckim, włoskim, hiszpańskim i portugalskim
  • Zwycięzcy ogłoszeni zostaną pod koniec lata

Konkurs na personalizację stał się corocznym wydarzeniem – zarówno „na żywo”, jak i w Internecie i systematycznie zyskuje na popularności. Stronę hondacustoms.com przez całe lato 2023 r. odwiedziło ponad 21 000 osób głosujących na swoich faworytów wśród małych motocykli Hondy. Było to aż o 41% więcej niż w roku poprzednim.

W roku 2024 przyszła kolej na CL500, motocykl w stylu scramblera z energicznym dwucylindrowym silnikiem zgodnym z normą A2. Wszechstronny i dający mnóstwo frajdy z jazdy CL500 to świetny punkt wyjścia zarówno do samego motocyklizmu, jak i do świata personalizacji, wolności, wyrażania siebie i indywidualizmu, na które ten model pozwala w myśl zasady „Wyraź siebie”.

Motocykle będzie można zobaczyć osobiście podczas corocznego festiwalu Wheels and Waves w Biarritz od środy 12 czerwca doniedzieli 16 czerwca2024 r., a także w Internecie na stronie hondacustoms.com, gdzie przez całe lato odwiedzający mogą głosować na swoje ulubione modyfikacje i pobierać tapety na telefon lub komputer stacjonarny.

Strona hondacustoms.com będzie dostępna w języku angielskim, francuskim, niemieckim, włoskim i portugalskim, przy czym zwycięzcy zostaną ogłoszeni pod koniec lata.

Niech rozpocznie się głosowanie. I niech wygra najlepszy motocykl…

SKŁAD NA 2024 ROK na kolejnych stronach:


Podziel się z innymi

Dodaj komentarz