Wyróżnione
Dodano 1 miesiąc temu

100-lecia sportu żużlowego w Pruszkowie

(Brak opinii)

W dniach od 13 do 17 czerwca 2024 roku, w siedzibie Nice Polska przy ulicy Parzniewskiej 2a w Pruszkowie, odbędzie się wyjątkowe wydarzenie, podczas którego będzie można podziwiać unikalne motocykle oraz eksponaty związane z żużlem.

To doskonała okazja dla miłośników motoryzacji, sportów motorowych oraz dla dzieci i młodzieży szkolnej, dla których przygotowano specjalne atrakcje. Impreza skierowana jest zarówno do fanów motoryzacji i sportów motorowych, jak i do najmłodszych, dla których organizatorzy przygotowali specjalne atrakcje.

Nice Polska od lat wspiera polski sport, a zwłaszcza żużel.

Od dłuższego czasu współpracujemy z Fundacją Narodowego Muzeum Sportu Żużlowego i chcielibyśmy zaprezentować lokalnej społeczności tę unikatową wystawę motocykli żużlowych

Małgorzata Frelek, szefowa działu finansowego Nice Polska

Przygotowaliśmy ciekawą kolekcję, którą udostępnimy lokalnej społeczności całkowicie za darmo

Wojciech Jankowski z grupy Nice


Podczas wydarzenia zwiedzający będą mieli okazję poznać najciekawsze wydarzenia w historii sportu żużlowego dzięki wielkoformatowemu kalendarium. Specjalne ekspozytory z ciekawostkami ze świata żużla pozwolą przenieść się w czasie do epoki, gdy żużlowcy podróżowali statkiem przez kilka tygodni, aby rywalizować o tytuł najlepszego na świecie.

Dzięki współpracy z Klubem Motocyklowym Nornica Pruszków, wystawa zostanie wzbogacona o elementy lokalnej historii motorsportu.


Podziel się z innymi

Dodaj komentarz